KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4754476
nr 475 4476
Pastell
sign. Lely 1800-tal 21x16
måndag 2 juli 2007
kl 17:21:51
Signe Persson-Melin (f. 1925)